milionovareklama.sk


O miliónovej reklame

Miliónová Reklama vznikla ako marketingový projekt slúžiaci na propagáciu firiem, ich produktov a služieb, ktoré ponúkajú. História tejto kampane siaha do roku 2005, kedy bola spustená webová stránka miliondollarhomepage, ktorá bola svojho času najväčšou marketingovou kampaňou sveta. Celá reklama fungovala na princípe predaja pixelov na pixelovej sieti, kde si firma vyberie svoj ľubovoľný priestor, do ktorého vloží svoje logo a svoj webový odkaz. Po kliknutí na daný obrázok sa návštevník stránky automaticky dostáva na webový odkaz partnera. Firma po zakúpení priestoru získava svoj jedinečný priestor už navždy.


Jedinečnosť tohto projektu

Stránka sa skladá len z 1 000 000 pixelov, a preto sa po vypredaní priestoru už nebude možné zapojiť. V tom je jedinečnosť tohto projektu. Je možné ho spraviť len raz. Miliónová reklama ponúka kúpu pixelov na Slovenskom trhu pre firmy, ale taktiež aj fyzické osoby. Návod ako priestor zakúpiť nájdete na hornej lište pod názvom “ako zakúpiť pixely.”Staň sa súčasťou internetovej histórie Slovenska!

Neváhaj a staň sa aj ty súčasťou internetovej histórie Slovenska a zakúp si svoj pixelový priestor. Mám len 1 000 000 pixelov. Po vypredaní celej pixelovej siete projekt automaticky dosiahne svoj vrchol a viac sa už nebude možné zapojiť. Preto neváhaj a staň sa aj ty súčasťou tohto jedinečného projektu.

Úvodná stránka

Zobraziť volné miesta

Zoznam spoločností

Zobraziť

Chcem reklamu

Objednať pixel