milionovareklama.sk


Miliónová Reklama pomáha

Našim hlavným cieľom je, aby sa spoločnosť viac zaujímala o sociálnu a charitatívnu činnosť a témy spojenými s ňou, aby sa k nám pripojila a stala sa jej súčasťou. Vďaka zakúpení priestoru na našej pixelovej ploche, tím Miliónová Reklama vyčlení na konci roku 7% z nášho čistého zisku, pomocou ktorých zabezpečíme starostlivosť a pomoc ľuďom, ktorí sú v kríze - osamelým seniorom, ľuďom v núdzi, mnohodetným rodinám, osamelým rodičom, deťom zo sociálne slabšieho prostredia, ľuďom, ktorí stratili zamestnanie, sú po úraze alebo ich postihlo vážne ochorenie, či strata blízkeho a ľuďom s duševným ochorením.


Financovanie Startupov

Získať financie na svoj startup je niekedy v rukách šťasteny, pretože podpora zo strany štátu či bánk je minimálna. Pre nás je dôležité, aby mladí ľudia, ktorí majú nápady a myšlienky, boli povzbudení a primárne neodchádzali z našej krajiny, práve naopak, aby svoje projekty a nápady realizovali na Slovensku a podporili tak či už zvýšenie HDP alebo zníženie miery nezamestnanosti na našom území. A preto sme sa rozhodli podporiť aj tento sektor a vybraným projektom prerozdeliť 5% z nášho čistého zisku. Vždy po skončení obdobia daňového priznania.Staň sa súčasťou internetovej histórie Slovenska!

Neváhaj a staň sa aj ty súčasťou internetovej histórie Slovenska a zakúp si svoj pixelový priestor. Mám len 1 000 000 pixelov. Po vypredaní celej pixelovej siete projekt automaticky dosiahne svoj vrchol a viac sa už nebude možné zapojiť. Preto neváhaj a staň sa aj ty súčasťou tohto jedinečného projektu.

Úvodná stránka

Zobraziť volné miesta

Zoznam spoločností

Zobraziť

Chcem reklamu

Objednať pixel